РОЗПОЧАВ РОБОТУ TELEGRAM-БОТ!

Для батьків та учнів – користувачів порталу E-school.info – доступна для використання тестова версія (бета-версія) telegram-боту!

Шановні користувачі!

Ми замінили застарілу опцію СМС-інформування більш сучасним інструментом – telegram-ботом.

За допомогою telegram-бота @e_s_c_h_o_o_l_bot ви маєте можливість:

• переглядати щоденник;
  • слідкувати за розкладом уроків;
  • отримувати інформацію про виставлені або змінені у класному журналі відмітки та додані вчителем домашні завдання у режимі онлайн!

Запрошуємо долучитись до використання telegram-бота!

Щоб підключити свій акаунт до telegram-бота потрібно активувати відповідні налаштування в особистому кабінеті.

Докладно про використання бота – дивись інструкцію

УВАГА!

Бот працює у тестовому режимі!

Зауваження та побажання щодо роботи бота надсилайте, будь ласка, на електронну пошту e.schools.info@gmail.com

Якщо сервіс виявиться корисний і популярний серед наших користувачів, ми будемо його розвивати та добавляти нові функції.

30 листопада 2020 о 14:24 | Оновлено 26 серпня 2021 о 07:41 | 62,586 переглядів