Місце на диску

Вимушені заходи по зменшенню обсягу дискового простору

Шановні користувачі!

Ми зіткнулися з наймасштабнішою проблемою сторіччя. Оскільки зараз всі люди вимушені знаходитися вдома, навантаження на портал E-schools.info зросло у багато разів, дисковий простір заповнюється в геометричній прогресії, тому ми вимушені застосувати радикальні заходи.

До 31.03.2020р. вам необхідно самостійно зменшити обсяг простору, що займає сайт вашого закладу освіти, до 2,5 Гб.

З 01.04.2020 р. нам доведеться на власний розсуд видаляти з сайтів інформацію, що перевищує 2,5 Гб.

Інакше портал фізично не зможе працювати.

Просимо поставитись з розумінням до такого вимушеного заходу.

Якщо ви потребуєте більшого простору для зберігання інформації, його можна придбати згідно нижче наведених тарифів:

до 2,5 Гб – безкоштовно;
2,6 Гб - 5 Гб - 1000 грн. до кінця поточного року;
5,1 Гб -10 Гб - 2000 грн. до кінця поточного року;
від 10 Гб - 5000 грн. до кінця поточного року.

Файли, які були надіслані у приватному листуванні через портал E-schools.info, будуть зберігатися на порталі один місяць, надалі вони будуть самознищуватись.

При умові регулярного заповнення педагогами електронних журналів, що функціонують на порталі E-schools.info, заклад освіти БЕЗКОШТОВНО отримує збільшений обсяг простору для зберігання інформації до 5 Гб.

За умови придбання закладом освіти пакету "Розширений" - обсяг простору для зберігання інформації необмежується.

Звертаємо вашу увагу, що сервіси порталу E-schools.info у базовому варіанті надаються БЕЗКОШТОВНО, а на час карантину також БЕЗКОШТОВНО доступні функції розширеного пакета послуг електронного щоденника.

Батьки можуть користуватися електронним щоденником лише у тих закладах освіти, де заповнюється електронний журнал.

Дякуємо за співпрацю і розуміння!

Команда проєкту «E-school.

Для того, щоб подивитися місце на диску, яке займає ваш сайт, будь ласка, натисніть праворуч зверху  "Налаштування", та знайдіть пункт Довідка про сайт

Зверніть увагу! Інформація доступна лише модераторам сайтів.

27 березня 2020 о 09:06 | Оновлено 26 серпня 2021 о 07:27 | 46,177 переглядів