Пакет «Слухач» для навчання на карантині

Пропозиція від Центру дистанційної освіти "Джерело"

Шановні діти, батьки, колеги!

Ми дбаємо про здоров'я наших співвітчизників. Тож пропонуємо продовжити навчання дистанційно, не створюючи ризику захворіти.

Команда дистанційної школи «ЦДО «Джерело», враховуючи об'єктивну ситуацію з карантином, створила навчальну платформу «Слухач», на якій учні (а також колеги – вчителі) зможуть в цілодобовому доступі отримувати знання, тобто доступ до поурочних навчальних матеріалів з усіх предметів з обраних курсів для 1-11 класів.

Вартість: 2 тижні – 50 грн; один місяць – 100 грн.

Принципово: це не комерційна акція, а жест доброї підтримки від приватного закладу (лише об'єктивні видатки).

Увага! Підключитись може  цілий клас, заклад (від 60 осіб та більше).

Організаційний механізм:

КРОК 1. Оберіть Відповідальну особу від класу або закладу, яка вміє працювати з комп'ютером.

КРОК 2. Для оформлення просимо Відповідальну особу від групи написати повідомлення на вайбер-номер адміністратору школи +38 099 007 70 50 (Viber), в якому просимо вказати: «Слухач», контактні дані, електронну адресу, курс класу або класів, заклад.

КРОК 3. Після підписання Договору (спочатку в електронній формі для оперативного підключення та оплати; потім оригінал просимо надіслати Новою поштою) Відповідальній особі від класу або закладу надається один доступ для його групи. Відповідальна особа, в свою чергу, надає доступ тій кількості Слухачів, яка передбачена в Договорі. Також надається один аккаунт для всіх вчителів (в цьому аккаунті доступні всі предмети всіх курсів класів відповідно до вимог Державних стандартів).

Ми хочемо щиро підтримати кожне дитя, кожну родину в таких складних карантинних умовах для нашої країни.

Навчайтеся без обмежень!

Всім здоров'я!

З повагою, Адміністрація школи «ЦДО «Джерело»

Телефон адміністратора : +38 099 007 70 50 (Viber)