5 червня 2019 року - Регіональний форум «Інноваційні смарт-рішення для освіти»

Запрошуємо взяти участь у роботі Регіонального форуму «Інноваційні смарт-рішення для освіти», який відбудеться 5 червня 2019 року у м. Рівне, вул. Чорновола, 74.

Шановні колеги!

Освітній проект «E-schools» спільно із Рівненським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти,  ГО «Розумне місто та екосистема»,  ТОВ «Київська енергетична агенція» запрошують Вас взяти участь у роботі Регіонального форуму «Інноваційні смарт-рішення для освіти», який відбудеться 5 червня 2019 року у м. Рівне, вул. Чорновола, 74.

Метою форуму є продемонструвати національні та зарубіжні інноваційні технології смарт-рішень для освіти, розробки цифрових навчальних контентів, мультимедійних рішень, використання інформаційно-комунікаційних технологій у національно-патріотичному вихованні; обговорити сучасні досягнення у цих питаннях та виробити спільні підходи для забезпечення розвитку сучасної освіти та вирішення подальших запитів, що ставить перед суспільством Нова українська школа.

До участі у роботі форуму запрошуються освітяни, керівники територіальних органів влади, ОТГ, закладів освіти, представники бізнесу, науки, громадських організацій, професійних асоціацій та всі ті, хто зацікавлені в розбудові Нової української школи.

Плануються такі напрями роботи форуму:

• інновації в освітньому процесі;
  • цифрові навчальні технології;
  • STEAM-проекти;
  • інноваційні технології у національно-патріотичному вихованні;
  • хмарні сервіси в освіті;
  • цифрові рішення для дистанційної освіти.
  • еко- та енергосистеми.

Програма форуму передбачає проведення презентацій, виставок, майстер-класів по роботі з новітнім освітнім обладнанням і програмними засобами для закладів освіти, обговорення актуальних питань розвитку інноваційних освітніх технологій.

Просимо Вас взяти особисту участь у форумі.

Для участі у заході необхідно зареєструватися за посиланням https://forms.gle/oqhvwXHecfZCevAu8

Сподіваємось на плідну співпрацю!

17 травня 2019 о 07:34 | Оновлено 10 жовтня 2019 о 06:47 | 41,412 переглядів