Під час Всеукраїнських зборів керівників органів управління у сфері освіти об'єднаних територіальних громад обговорили питання стратегії розвитку позашкільної освіти.

15 травня 2019 року у Національному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді МОН України спільно з Міністерством освіти і науки України,  громадською організацією  «Спілка освітян України» та  громадською організацією  ГО «Розумне місто та екосистема» були проведені Всеукраїнські збори керівників органів управління у сфері освіти об'єднаних територіальних громад, представників обласних еколого-натуралістичних центрів (станцій юних натуралістів), регіональних закладів позашкільної освіти.

Під час зборів обговорювались питання стратегії розвитку позашкільної освіти, а саме:

• перспективи розвитку позашкільної освіти в умовах реформування системи освіти, децентралізації та суспільних викликів;
  • збереження та розширення мережі закладів позашкільної освіти в умовах децентралізації;
  • шляхи співпраці органів влади, освітніх, наукових і громадських організацій у вирішенні нагальних проблем позашкільної освіти;
  • матеріально-технічне забезпечення та фінансування позашкільної освіти;
  • взаємодія інститутів громадянського суспільства і закладів позашкільної освіти;
  • позашкільна освіта: призначення й доступність у найближчій перспективі.

З доповіддю на тему «Використання платформи E-SCHOOLS.INFO  закладами позашкільної освіти» виступив

Титаренко Ігор Юрійович, віце-президент ГО «Розумне місто та екосистема», керівник проекту «Е-schools».

16 травня 2019 о 15:37 | Оновлено 10 жовтня 2019 о 06:47 | 41,161 перегляд