about dots

Новини проекту

Огляд корисних функцій та можливостей Айфон 14 для навчання: як технології слугують знанням

Технології стали частиною нашого життя, і учні все більше покладаються на них. Технології можуть бути неймовірно корисними для навчання та надання дітям та учням доступу до великої кількості інформації.

kq1A0zKkJtW9pcKX1C1qa-0tYMOAyYqxz6pB6N-chu_TY0UuDKnoFGpdRvOZy5PJ9026HgmhqmVfRtPFgk293HeD7Odhl5SqTXVfBjzdM0A-jpdfDhybYkqdstUvML0bdW9Pr8-0FJLhF6yQEVgsd9c

Корисні функції iPhone 14

Сучасний смартфон iPhone 14 має безліч корисних функцій, які можуть допомогти, коли справа доходить до навчання та виконання завдань:

1. Сканування документів та перетворення рукописного тексту на цифровий;
  2. Перекладач різних мов;
  3. Створення нотаток та нагадувань;
  4. Режим фокусування для контролю за витратами часу.

Основні технології, якими повинні користуватися учні

Технологія — це розпливчасте слово, оскільки воно може означати багато речей одночасно. Але існують ефективні способи використання технологій у класі для учнів на iPhone. Ось три основні технології, які студенти повинні знати, як правильно використовувати.

Соціальні медіа для навчання

Соціальні медіа-платформи, такі як Instagram і YouTube, можуть бути освітніми в правильному контексті. YouTube, зокрема, містить багато освітніх відео, опублікованих окремими особами, університетами та організаціями. Хоча соціальні медіа не є найкращим середовищем для навчання, їх, безперечно, можна використовувати для роботи.

Пошукові системи та їх використання

Багато учнів та студентів мають можливість користуватися пошуковими системами та використовувати Айфон 14 для навчання. В морі інформації неможливо орієнтуватися без допомоги пошукової системи. Навіть пошук книги в бібліотеці може бути процесом, який можна оптимізувати, тобто шукати за алфавітом чи за темою. Пошук за ключовими словами та індексація досліджуваної інформації може допомогти студентам оптимізувати їхній освітній процес. Учні можуть використовувати веб-сайти, які є чудовими ресурсами для навчання.

Онлайн-курси

Онлайн-навчання може бути у формі веб-сайтів і у формі корисних додатків, таких як:

• Coursera - безкоштовні курси, які охоплюють широкий спектр тем, від технічних навичок до особистого розвитку, забезпечуючи доступне навчання та досягнення індивідуальних навчальних цілей.
  • Canva — це безкоштовна платформа для шкільного використання з великою кількістю різноманітних шаблонів для робочих аркушів, інфографіки, плакатів, обкладинок книг, листівок з днем ​​народження та багато іншого, простий у використанні навіть новачкам. Учні та студенти будь-якого віку можуть відразу створювати професійні дизайнерські рішення.
  • За допомогою програми Stop Motion Studio ви можете швидко й легко створювати невеликі анімаційні фільми. Після зйомки фільму можна записати та доповнити відповідні звукові записи.
  • Duolingo є найпопулярнішою платформою для вивчення мов і найбільш завантажуваним навчальним додатком у світі.

Такі ресурси зазвичай безкоштовні або набагато дешевші, ніж відвідування школи, коледжу чи університету. Ці ресурси можуть особливо задовольнити цікавість студентів до теми у яку вони, можливо, не обов’язково хочуть заглиблюватися. Наприклад, якщо студент-біолог хоче дізнатися про філософську тему просто заради неї самої.

Дотримуючись цих порад, студенти можуть переконатися, що вони використовують технології продуктивно та відповідально. Використання технологій для студентів може бути надзвичайно корисним. Оптимізація використання таких технологій, як Інтернет і пошукові системи, може значно полегшити життя студента у 21 столітті. Використання програми батьківського контролю може гарантувати, що відволікання учнів буде зведено до мінімуму.

Квітень 20, 2024, 11:28 до полудня | 105 переглядів

ЗАЛИШИЛИСЯ