Запрошуємо підвищити кваліфікацію!

Пропонуємо покращити навички роботи з платформою E-schools та на вигідних умовах отримати сертифікат про підвищення кваліфікації!

Програма навчального модулю підвищення кваліфікації «Електронне освітнє середовище закладу загальної середньої освіти» орієнтована на педагогічних працівників установ загальної середньої освіти, які мають базовий рівень комп'ютерної грамотності та бажають на практиці впроваджувати нові інформаційно-комунікаційні технології у навчальний процес. Опрацювання модулю передбачає оволодіння навичками роботи на платформі e‑Schools.info.

Обсяг програми 30 годин (1 кредит ЄКТС), форма навчання – дистанційна.

Програму схвалено комісією з післядипломної педагогічної освіти Науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки України, протокол від 18 червня 2018 року № 4.

З програмою навчального модулю можна ознайомитись за посиланням:

Запрошуємо зареєструватись на навчання  за допомогою реєстраційної форми

Переваги співпраці з нами:

• Використання інформаційно-комунікативних та цифрових технологій в освітньому процесі, цифрова компетентність є одним з основних напрямів підвищення кваліфікації,  передбачених пунктом 15 Постанови КМ № 800 від 21 серпня 2019 р.
  • Обсяг програми 30 годин, що дорівнює середньорічному обсягу підвищення кваліфікації педагогічного працівника, передбаченого пунктом 16 Постанови КМ України № 800 від 21 серпня 2019 р («не може бути менше ніж 150 годин на п’ять років»).
  • Форма навчання дистанційна, педагогічним працівникам не потрібно нести додаткові витрати на проїзд, проживання, добові тощо.
  • Низька вартість навчання – 180 грн., що обумовлюється дистанційною формою проведення занять (наші співробітники, що проводять навчання, не несуть додаткових витрат на проїзд, проживання, добові тощо).
  • Результативність навчання – кожний учасник навчання створює сторінки сайту власного закладу освіти на платформі E-schools з використанням сервісів електронних журналів та щоденників, файлового архіву, фотогалереї, форумів тощо. У заліковій роботі учасник навчання презентує окремі створені ним сторінки сайту.

• Зручний темп та строки навчання. Навчальні матеріали (презентації та навчальні відео) доступні педагогічним працівникам у будь-який момент.
  • Нами укладено договори про співпрацю з регіональними інститутами післядипломної педагогічної освіти, при потребі ми можемо організувати та провести навчання з видачою спільних з інститутами післядипломної педагогічної освіти сертифікатів.

Навчання проводить автор програми, кандидат фізико-математичних наук, доцент, старший науковий співробітник Безрученко Володимир Сергійович.

За результатами підвищення кваліфікації видається сертифікат.

Перелік виданих документів про підвищення кваліфікації оприлюднено за посиланням:

Про початок занять зареєстрованих слухачів буде повідомлено по мірі комплектування груп.

Зразки договору про надання послуг з підвищення кваліфікації, кошторисного розрахунку та акту приймання-здачі наданих послуг будуть надіслані на запит.

Контакти з питань навчання: bezruchenkovs@gmail.com, 38(050)3444999, 38(068) 9445935

Закон «Про повну загальну середню освіту»

Порядок підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників, затверджений Постановою Кабінету Міністрів України від 21 серпня 2019 р. № 800