Запрошуємо взяти участь у роботі конференції!

Команда проекту «Е-schools» запрошує взяти участь у роботі міжнародної науково-практичної конференції «Сучасні тенденції розвитку інформаційно-комунікаційних технологій в освіті», яка відбудеться 7-8 лютого 2019 року у м. Івано-Франківську.

Шановні колеги!

Команда проекту «Е-schools» спільно з Державним агентством з питань електронного урядування України, Інститутом модернізації змісту освіти МОН України, Рівненським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти запрошує Вас взяти участь у роботі міжнародної науково-практичної конференції «Сучасні тенденції розвитку інформаційно-комунікаційних технологій в освіті», яка відбудеться 7-8 лютого 2019 року у м. Івано-Франківську.

Передбачаються такі напрями роботи конференції:

• Цифрові технології в освітньому процесі закладів освіти.
  • Інформаційно-освітні веб-ресурси територіальних одиниць.
  • Застосування ІКТ при підвищенні кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників.

Під час конференції передбачається робота виставки «Сучасні смарт-рішення в освітньому процесі» та проведення майстер-класів по роботі з новітнім освітнім обладнанням і програмними засобами для закладів освіти з врученням сертифікатів.

Для участі у заході необхідно зареєструватися до 10 січня 2019 року за посиланням https://goo.gl/3e7xnZ

Більш детальна інформація про умови участі буде надісланіа на електронну адресу, вказану під час реєстрації.

Програма заходу передбачає проведення виставки книг, присвяченої героям АТО, вистави монотеатру "Кут" за участю народного артисту України Смотрителя В.П., проведення творчих зустрічей з театральними митцями, письменниками, виставки прикладного мистецтва, виступи колективів художньої самодіяльності, – тобто ми будемо намагатися створити атмосферу справжнього свята!

Передбачена екскурсія містом Івано-Франківськ та буде нагода взяти участь у екскурсії до Буковелю.

Всі зареєстровані учасники конференції  під час конференції отримають промокоди на придбання товарів зі знижкою від партнерів проекту.

Всі зареєстровані користувачі порталу E-schools.info під час конференції приймуть участь у розіграші подарунків.

Сподіваємось на плідну співпрацю!

З повагою,

Команда проекту «Е-schools»